Konut Sigortaları

Konut Sigortaları

Konut Sigortaları

Yaşam alanınız için depremden yangına,
sel-su baskınından hırsızlığa birçok riske
karşı teminat Civan Sigorta’da,
huzurunuz ve mutluluğunuz güvence altında.

Neden Konut Sigortası Yaptırmalıyım?

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK) ve Konut Sigortanızı birlikte yaptırarak; depremden yangına, hırsızlıktan su baskınına kadar onlarca teminatla evinizi, içindeki eşyanızı ve birlikte yaşadığınız sevdiklerinizi Civan Sigorta güvencesine alabilirsiniz.

Site, apartman gibi toplu yaşam alanları ve yönetici sorumlulukları için Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası ve evinizin çatısına kurulu güneş enerjisi paneliniz için çevre dostu ürünümüz Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası ile her ihtiyaca uygun teminatlar Civan Sigorta’da.

İster ev sahibi olun ister kiracı, siz de “Evim gibisi yok!” diyenlerdenseniz evinizi güvence altına alabilirsiniz.

Zorunlu Deprem Sigortası, evinizi depremin neden olabileceği maddi hasarlara karşı güvence altına alan ve teminatı Doğal Afet Sigortaları Kurumu (DASK) tarafından verilen yaptırılması zorunlu bir sigortadır.

Çevre dostu ürünümüz “Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası” ile sürdürülebilir yaşama tam destek sağlıyoruz.

Site, apartman gibi toplu yaşam alanları ve yönetici sorumlulukları için Site / Apartman Yönetimi Ortak Alan Paket Sigortası yanınızda

Sizi Arayalım

İletişim Formu