Seyahat Sigortaları

Seyahat Sigortaları

Seyahat Sigortaları

Seyahat planınızı Civan Sigorta’dan size özel sigortalar ile güvence altına alın.Neden Seyahat Sigortası Yaptırmalıyım?

Seyahat sağlık sigortaları ile turistik, iş veya eğitim amaçlı seyahatleriniz için vize başvurularında talep edilen sağlık teminatlarına ek olarak, seyahatiniz boyunca karşılaşabileceğiniz aksiliklere karşı ek hizmetlere sahip olabilirsiniz.

Üstelik, kalkış ya da varış noktası Türkiye olan tarifeli yurt içi / yurt dışı uçuşlarınızın 120 dakikadan fazla gecikmesi ya da uçuş günü veya bir gün öncesinde havayolu şirketi tarafından iptal edilmesi durumunda, başka hiçbir şarta bağlı olmadan anında 500 TL tazminat güvencesi sağlayan Uçuşum Güvende Sigortası’yla seyahat planınızı tamamlayabilirsiniz.

30.000 Euro’luk sağlık teminatlarına ek olarak seyahatinizde karşılaşabileceğiniz pek çok aksiliğe karşı da güvenceye sahip olun.

Uçuşunuzun 120 dakikadan fazla gecikmesi veya uçuş günü ya da bir gün öncesinde havayolu şirketi tarafından iptal edilmesi durumunda, 500 TL tazminat anında hesabınıza aktarılır.

Yurt Dışı Eğitim Sigortası ile öğrenim amacıyla yurt dışına seyahatiniz sırasında meydana gelebilecek risklere karşı tüm dünyada Anadolu Sigorta güvencesi yanınızda.

Türkiye’ye Seyahat Sigortası ile turistik veya ticari amaçla yurt dışından Türkiye’ye seyahat edecek yabancı uyruklu müşterilerimize vize başvurularında gerekli olan sağlık teminatlarını sağlıyoruz.

Sizi Arayalım

İletişim Formu